Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Zalety magazynów energii

  19 kwietnia, 2023

  Magazyny energii są coraz popularniejsze, ponieważ umożliwiają przechowywanie energii elektrycznej i jej wykorzystanie w późniejszym czasie. W tym wpisie na blogu omówię, czym są magazyny energii, jakie są ich zalety i wady oraz czy są opłacalne.

  Magazyn energii to urządzenie, które pozwala przechowywać energię elektryczną, a następnie wykorzystać ją w późniejszym czasie. Magazyny energii mogą być stosowane w przypadku produkcji energii z odnawialnych źródeł, takich jak panele słoneczne lub turbiny wiatrowe, które nie zawsze są w stanie zapewnić stabilne dostawy energii. Magazyny energii pozwalają na wykorzystanie energii, która została wyprodukowana w nadmiarze, w chwilach, gdy zapotrzebowanie na energię jest większe niż produkcja.

  Zalety magazynów energii to przede wszystkim stabilność dostaw energii, co jest szczególnie ważne w przypadku odnawialnych źródeł energii, które zależą od warunków atmosferycznych. Ponadto, magazyny energii pozwalają na ograniczenie kosztów energii elektrycznej, ponieważ umożliwiają wykorzystanie energii wtedy, gdy jej cena jest najniższa.

  Mitem jest, że magazyny energii są drogie. Ich ceny w ostatnich latach spadły nawet o 300% a rozwój technologii sprzyja ekonomicznym rozwiązaniom. Dodatkowo programy wsparcia pozwalają na uzyskanie dofinansowań do systemów domowych magazynów energii.

  Magazyny energii to interesująca alternatywa dla tradycyjnych systemów produkcji energii. Przed podjęciem decyzji o ich instalacji, warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i zasięgnąć porady specjalisty, który pomoże dobrać odpowiedni rodzaj urządzenia dla danego domu lub przedsiębiorstwa.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.