Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Wprowadź Swój Dom w XXI w z Goldsun!

  17 lipca, 2021

  Zalety niewyczerpalnej energii słonecznej w Twoim domu:

  Fotowoltaika zapewnia wiele korzyści, przede wszystkim natury ekonomicznej i ekologicznej. W artykule omawiamy też pozostałe zalety instalacji fotowoltaicznej, dzięki którym stanowią stabilną inwestycję.

  Krótko mówiąc, fotowoltaika ma wiele zalet, są to między innymi:

  • niewyczerpalne źródło energii
  • zielona energia, która nie zanieczyszcza środowiska
  • wytrzymała budowa paneli
  • nieskomplikowana konserwacja
  • dziesiątki lat generowania oszczędności
  • możliwość współpracy z siecią energetyczną.


  Dlaczego panele fotowoltaiczne są dobrym rozwiązaniem?

  Nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii to jeden z głównych pomysłów na spowolnienie globalnego ocieplenia. Stosując innowacyjne technologie, przyczyniamy się do znacznej poprawy stanu środowiska naturalnego i staramy się pokazać efektywną alternatywę dla powszechnie dziś używanych “brudnych” sposobów uzyskiwania energii.

  Posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej radą na rosnące rachunki za prąd
  Ceny energii elektrycznej w Polsce systematycznie rosną. Tylko w stosunku do minionego roku, opłata za 1 kWh wzrosła o 11%, z 55 do 61 groszy. W konsekwencji, wielu Polaków mieszkających w domach jednorodzinnych, zaczęło rozważać posiadanie przydomowej instalacji fotowoltaicznej.
  Panele fotowoltaiczne przekształcają energię ze słońca na prąd stały, a inwerter zamienia prąd stały na prąd zmienny, którego można używać w domu. Prąd, który nie zostanie wykorzystany w domu, jest wysyłany do sieci i gromadzi się na koncie u dostawcy energii, czekając na wykorzystanie w dogodnym momencie, w razie zapotrzebowania. Funkcjonowanie oraz efektywność przydomowej instalacji są stale monitorowane dzięki aplikacji np. na smartfonie. Pokazuje ona m.in. produkcję prądu, wykres mocy wyjściowej, a także temperaturę paneli.

  Korzyści płynące z paneli fotowoltaicznych
  Energia z własnej elektrowni słonecznej ma mnóstwo zalet. Nawet w kraju o takim nasłonecznieniu jak Polska, panele fotowoltaiczne pracują przez cały rok – podkreśla wspomniana firma, wyliczając korzyści płynące z paneli fotowoltaicznych, do których należą:
  Oszczędność – uniezależnienie od wzrostu cen operatorów i tradycyjnego systemu elektroenergetycznego,
  ochrona środowiska – wykorzystanie energii ze środowiska naturalnego, brak emisji CO2, zanieczyszczeń i hałasu,
  Opłacalność – system licznych ulg i dopłat sprawia, że inwestycja w przydomową instalację szybko się zwraca,
  Wzrost wartości nieruchomości – panele na dachu podnoszą wartość domu dla potencjalnych nabywców,
  Nowoczesność – własna instalacja fotowoltaiczna jest wyrazem nowoczesnego podejścia do życia i otwartości na zaawansowane technologie,
  Komfort i wygoda – posiadanie przydomowej instalacji fotowoltaicznej gwarantuje spokój i pewność; system produkcji prądu jest bezobsługowy i nie wymaga remontów,
  Trwałość – dobra instalacja działa sprawnie nawet 40 lat, co sprawia, że jednorazowa inwestycja w instalację fotowoltaiczną zabezpiecza potrzeby rodziny na wiele lat, dla kilku pokoleń.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.