Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Замовити ціну

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  або зателефонувати / надіслати електронний лист

  Serwis

  Panele fotowoltaiczne i inne instalacje – serwis

  Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne i inne instalacje korzystające z odnawialnych źródeł energii wymagają okresowych przeglądów i konserwacji. Aby zapewnić Państwu kompleksowe usługi, oferujemy serwis i przegląd instalacji zarówno tych wykonanych przez firmę GOLDSUN jak i przez inne firmy. Zakres serwisu jest uzależniony od potrzeb danej instalacji, więc wykonamy tylko te czynności, które będą niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Nasze usługi serwisowe obejmują instalacje solarne, w tym panele fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne. Usługi świadczymy głównie na terenie Lublina, Zamościa i całego województwa podlaskiego.

  Firma GOLDSUN zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie hydrauliki i elektryki. Dlatego prace serwisowe są wykonane na najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższych standardów. Powierzając swoją instalację w ich ręce zyskują Państwo pewność, że pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne będą w stu procentach sprawne. Zachęcamy do kontaktu z biurem w celu dokonania wstępnej wyceny prac serwisowych oraz umówienie się na spotkanie z naszym specjalistą.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.