Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Instalacje fotowoltaiczne Zamość

  Firma Goldsun to wiodący dostawca systemów fotowoltaicznych w Zamościu. Dzięki naszym rozwiązaniom klienci indywidualni i biznesowi mogą zacząć korzystać z energii słonecznej, co przynosi wiele korzyści, takich jak: oszczędność na rachunkach za energię, niezależność energetyczna, redukcja emisji CO2 oraz podniesienie wartości nieruchomości. Nasze systemy są nie tylko wydajne i niezawodne, ale również estetycznie wykonane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Firma Goldsun to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku rekuperacji. Nasze rozwiązania umożliwiają klientom indywidualnym i biznesowym odzyskanie ciepła z wentylowanego powietrza, co przynosi wiele korzyści, takich jak: oszczędność na kosztach ogrzewania, poprawa jakości powietrza, redukcja wilgoci i zapobieganie pleśni, a także poprawa komfortu życia. Nasze systemy rekuperacji są energooszczędne i przyjazne dla środowiska, a nasz zespół specjalistów zapewnia kompleksowe doradztwo i instalację, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta w lokalizacji Zamość.

  Jesteśmy pewni jakości usług naszej firmy Goldsun. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają klientom indywidualnym i biznesowym na oszczędność na kosztach ogrzewania, a także na poprawę jakości powietrza wewnętrznego i ochronę środowiska. Nasze pompy ciepła są nie tylko wydajne, ale również łatwe w obsłudze i estetycznie wykonane. Zespół doświadczonych specjalistów służy kompleksowym doradztwem i wykonaniem instalacji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zainwestuj w pompę ciepła i korzystaj z energii ze źródeł odnawialnych w Zamościu już teraz!

  SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI

  Z NASZYM DORADCĄ ORAZ NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ OFERTY!

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.