Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  oferta

  Dołącz do goldsun

  Firma Goldsun to firma wyróżniająca się na rynku energii odnawialnej.Jako lider w branży OZE posiadamy profesjonalny zespół oraz cieszącą się uznaniem wśród klientów opinię. Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę dobro naszych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem, zdobyciem nowego doświadczenia oraz śmiało możesz stwierdzić, że posiadasz kompetencje aby do nas dołączyć, aplikuj już dziś!

  Doradca Techniczno-Handlowy branży OZE

  Tarnów

  Doradca Techniczno-Handlowy branży OZE

  Radom

  Doradca Techniczno-Handlowy branży OZE

  Lublin

  Doradca Techniczno-Handlowy branży OZE

  Zamość

  Młodszy Doradca Klienta – dział wsparcia sprzedaży

  Radom

  Młodszy Doradca Klienta – dział wsparcia sprzedaży

  Tarnów

  Młodszy Doradca Klienta – dział wsparcia sprzedaży

  Lublin

  Młodszy Doradca Klienta – dział wsparcia sprzedaży

  Zamość

  SZUKASZ INNEGO STANOWISKA?

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Nie znalazłeś ofert pracy na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom?

  WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK

  WYPEŁNIJ FORMULARZ

   Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

   Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
   – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
   – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
   – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
   – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

   Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

   Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.