Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Instalacje fotowoltaiczne – Radom

  Myślisz o instalacjach fotowoltaicznych w Radomiu? Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy projekt i profesjonalną instalację nowoczesnego źródła energii słonecznej. Nasza firma działa od przeszło 10 lat, oferując wysoką jakość usług oraz nowoczesne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Stale poszerzamy naszą ofertę, montując także instalacje fotowoltaiczne w Zamościu, Lublinie czy Hrubieszowie. Zlecisz nam również realizację innych konstrukcji z obszaru OZE.

  Nowoczesne źródło energii

  Instalacje fotowoltaiczne stanowią nowoczesne źródło energii, które cieszy się rosnącą popularnością z powodu szeregu innowacyjnych i korzystnych cech. Do głównych z nich należą:

  • odnawialna i czysta energia – proces konwersji promieniowania słonecznego na energię elektryczną w panelach fotowoltaicznych nie emituje szkodliwych substancji ani gazów cieplarnianych, co przyczynia się do ograniczenia wpływu na środowisko;
  • efektywność energetyczna – dzięki postępowi technologicznemu panele fotowoltaiczne stają się coraz bardziej efektywne, co oznacza, że są w stanie efektywniej przekształcać światło słoneczne na energię elektryczną; innowacje w konstrukcji paneli i inwerterów przyczyniają się do zwiększenia wydajności systemów fotowoltaicznych;
  • inteligentne systemy monitoringu i sterowania – nowoczesne instalacje fotowoltaiczne często wykorzystują zaawansowane systemy monitoringu, które umożliwiają śledzenie produkcji energii w czasie rzeczywistym; dodatkowo systemy sterowania pozwalają optymalizować wydajność poprzez dostosowywanie kąta nachylenia paneli i kierunku ich rozmieszczenia.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.