Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Instalacje fotowoltaiczne – Chełm

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych w Chełmie i okolicach, które pozwalają naszym klientom cieszyć się oszczędnościami na rachunkach za prąd oraz korzystać z czystej i odnawialnej energii słonecznej przez cały rok. Nasza firma skupia się na profesjonalnych rozwiązaniach, a nasi doświadczeni specjaliści zapewniają pełne wsparcie na każdym etapie projektu. Wykonujemy także instalacje fotowoltaiczne w Radomiu, Lublinie, Zamościu i okolicach. Korzystamy z najnowocześniejszych i najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz pozostałego niezbędnego wyposażenia. Dzięki temu zapewniamy niezawodność i efektywność naszych instalacji.

  Oferta instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców Chełma

  Nasza oferta instalacji fotowoltaicznych dla mieszkańców Chełma obejmuje:

  • projektowanie systemu – opracowujemy spersonalizowany projekt uwzględniający specyfikę budynku, lokalizację i preferencje klienta;
  • montaż i instalację – przeprowadzamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów i całego systemu;
  • uruchomienie i testowanie – po zakończeniu instalacji dokładnie testujemy system, aby upewnić się, że działa on efektywnie i bezawaryjnie;
  • szkolenie i instrukcje obsługi – oferujemy szkolenie z obsługi systemu, aby nasi klienci czuli się pewnie, korzystając z nowego rozwiązania.

  Zainwestuj w przyszłość już dziś i zacznij oszczędzać na rachunkach za prąd. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach fotowoltaicznych i otrzymać spersonalizowaną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Odnawialna energia słoneczna jest w zasięgu ręki!

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.