Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Fotowoltaika – Hrubieszów

  Zainwestuj w przyszłość swojego domu lub firmy dzięki fotowoltaice w Hrubieszowie! Oferujemy kompleksowe usługi instalacji paneli słonecznych, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zyskaj niezależność energetyczną, obniż koszty za energię i przyczyń się do ochrony środowiska. Dla nas fotowoltaika to coś więcej niż tylko technologia – to droga do efektywności i zrównoważonego rozwoju. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć transformację energetyczną swojego domu lub firmy!

  Stale poszerzamy zakres naszych usług, wspierając klientów z całego regionu. Realizujemy projekty na instalacje fotowoltaiczne w Chełmie, Radomiu, Zamościu i okolicach. Zachęcamy do kontaktu – jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom klientów z całej Polski!

  Oferta fotowoltaiki dla mieszkańców Hrubieszowa

  Co obejmuje nasza oferta fotowoltaiki dla mieszkańców Hrubieszowa?

  • konsultacje – rozpoczynamy od spotkania, podczas którego analizujemy indywidualne potrzeby danej firmy lub obiektu mieszkalnego; na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy spersonalizowany plan instalacji fotowoltaicznej;
  • projekt i instalacja – nasz zespół inżynierów przygotowuje projekt dostosowany do specyfiki danego obiektu; po akceptacji przystępujemy do profesjonalnej instalacji;
  • wsparcie po montażu – po zakończeniu prac oferujemy pełne wsparcie techniczne, a także regularne przeglądy i konserwację.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.