Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  7 kroków do czystej energii

  1

  Skontaktuj się z nami

  Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, lub zadzwoń na nr 84 888 01 87

  2

  SPOTKANIE Z DORADCĄ

  Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym Doradcą na którym ocenimy możliwości montażu, dobierzemy sprzęt oraz określimy moc instalacji fotowoltaicznej.

  3

  FINANSOWANIE

  Wspólnie z naszym Doradcą ustal najwygodniejszą formę finansowania inwestycji. Możesz wybrać zarówno opcję gotówkową, ratalną lub hybrydową. Współpracujemy z wieloma bankami gdzie specjalnie dla Was wynegocjowaliśmy niezwykle atrakcyjne warunki finansowe.

  4

  PROJEKT INSTALACJI

  Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej powstały na podstawie szczegółowych informacji dotyczących specyfiki Twojego domu lub przedsiębiorstwa.

  5

  MONTAŻ

  Realizacje wykonują jedynie nasze ekipy monterskie. Dzięki wykwalifikowanej załodze ekip monterskich jako nieliczni możemy zagwarantować montaż urządzeń z najwyższą starannością i jakością.

  6

  PRZYŁĄCZENIE INSTALACJI

  Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zapewniamy Ci pewność odbioru Twojej instalacji przez zakład energetyczny. Dodatkowo załatwimy wszelkie formalności związane z dofinansowaniem.

  7

  WSPARCIE TECHNICZNE

  Dzięki specjalnej aplikacji monitorujemy Twoją instalację 24/7, a nasz wykfalifikowany serwis jest do Twojej dyspozycji.

  4

  ODDZIAŁY W POLSCE

  9000

  ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

  20

  PARTNERÓW
  I PRODUCENTÓW

  8

  LAT NA RYNKU
  ENERGII ODNAWIALNEJ

  BLOG

  GOLDSUN

  PARTNERZY

  GOLDSUN

  KONTAKT

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Centrala firmy

  ul. Namysłowskiego 8

  22-400 Zamość

  Oddział Lublin

  ul. Długa 5, pok. 149-150

  20-346 Lublin

  tel.:81 820 00 46

  lublin@goldsun.com.pl

  Zadzwoń lub uzupełnij krótki formularz, odezwiemy się do Ciebie!

   Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

   Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
   – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
   – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
   – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
   – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

   Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

   Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.