Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  GOLDSUN

  BIURO PROJEKTOWE

  Kompleksowe usługi biura projektowego GoldSun obejmują przeprowadzanie Oceny oddziaływania na środowisko, której celem jest przekazanie informacji odpowiedniemu organowi administracyjnemu na temat wpływu danej inwestycji na środowisko.

  Przeprowadzamy także analizy rzeczowo-finansowe oraz studium wykonalności. Usługi biura projektowego obejmują również pisanie wniosków o dofinansowanie. Oferujemy doradztwo finansowe na każdym etapie planowania inwestycji. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania szczegółów oferty.

  Ocena oddziaływania na środowisko To dokument, który mówi o wpływie danej inwestycji na środowisko zarówno przyrodnicze, jak i społeczne – czy korzyści płynące z inwestycji zrekompensują straty w środowisku oraz czy inwestycja została zaplanowana w sposób optymalny.

  Dotacje unijne to szansa, by zdobyć dodatkowe fundusze na rozwój inwestycji. Aby uzyskać dofinansowanie należy spełnić szereg wymogów oraz złożyć odpowiednio wypełniony wniosek.

  Studium wykonalności to badanie przeprowadzane jeszcze w tracie planowania projektu. Dokument zawiera ocenę istotności oraz rentowności danego projektu.

  Kluczem dla funkcjonowania danej firmy jest dokładna ocena opłacalności danej inwestycji. Efektem analizy rzeczowo-finansowej jest lepsza jakość oraz struktura majątku danej firmy.

  4

  ODDZIAŁY W POLSCE

  3500

  ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

  20

  PARTNERÓW I PRODUCENTÓW

  7

  LAT NA RYNKU ENERGII ODNAWIALNEJ