Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Замовити ціну

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  или позвоните / отправьте письмо

  Leasing dla firm i rolników ru

  Leasing instalacji fotowoltaicznych to doskonała propozycja dla firm, chcących sfinansować instalację wytwarzającą energię elektryczną na własne potrzeby.

  Leasing posiada przewagę nad kredytem bankowym jeśli chodzi o tarczę podatkową. W przypadku korzystania z leasingu operacyjnego korzystający obniża podstawę opodatkowania.

  Leasing instalacji fotowoltaicznej w naszej firmie jest w tej chwili najkorzystniejszą formą finansowania instalacji jaki jest dostępny na rynku.

  Koszty wstępne, raty leasingowe i koszt wykupu instalacji jest kwestią indywidualnie negocjowaną z każdym klientem, dopasowaną do kosztu instalacji, miesięcznego kosztu energii elektrycznej i indywidualnych potrzeb klienta. To wyróżnia naszą ofertę nie tylko na rynku leasingu instalacji fotowoltaicznych ale na szeroko pojętym rynku usług leasingowych.

  Goldsun zajmuje się w państwa imieniu negocjacją warunków leasingu, dopasowaniem instalacji fotowoltaicznej do potrzeb klienta, montażem instalacji oraz zgłoszeniem faktu posiadania instalacji do lokalnego dystrybutora energii.