Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Pompy ciepła – Zamość

  Szukasz profesjonalistów od pomp ciepła w Zamościu? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! W głównej mierze zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Warto podkreślić, że oba rodzaje pomp ciepła wykorzystują energię odnawialną, co sprawia, że są bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu z tradycyjnymi metodami ogrzewania bazującymi na paliwach. Ponadto obie te technologie mogą być stosowane zarówno w nowo budowanych budynkach, jak i w procesie modernizacji istniejących systemów grzewczych.

  Zasada działania pomp ciepła

  Pompy ciepła powietrzne pobierają ciepło z otoczenia – nawet przy niskich temperaturach. Wykorzystują do tego wymiennik ciepła, sprężarkę oraz układ cyrkulacyjny czynnika chłodniczego. Ciepło to następnie podgrzewa nośnik ciepła, którym może być woda, glikol czy powietrze, a następnie jest przekazywane do systemu grzewczego.

  Powietrzne pompy ciepła mogą być podzielone na dwa główne rodzaje: powietrze-powietrze (do ogrzewania pomieszczeń) oraz powietrze-woda (do ogrzewania wody użytkowej i pomieszczeń). Systemy powietrze-powietrze są popularniejsze w przypadku domów jednorodzinnych, podczas gdy systemy powietrze-woda często są używane w systemach centralnego ogrzewania.

  Pompa ciepła powietrze-powietrze czy powietrze-woda?

  Przy wyborze między pompą ciepła powietrze-powietrze a powietrze-woda istotne jest dostosowanie systemu do konkretnych potrzeb i warunków lokalnych, a także uwzględnienie efektywności energetycznej oraz kosztów związanych z instalacją i eksploatacją. Profesjonalna konsultacja oraz projektowanie systemu są kluczowe dla optymalnego wykorzystania potencjału obu rodzajów pomp ciepła.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.