Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Powietrzne pompy ciepła – Radom

  Potrzebujesz specjalistów od powietrznych pomp ciepła w Radomiu? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Czym są proponowane konstrukcje? Pompy ciepła powietrzne to urządzenia, które wykorzystują energię termiczną zawartą w powietrzu do ogrzewania pomieszczeń lub wody użytkowej. Działają one na zasadzie przenoszenia ciepła z jednego miejsca do drugiego i są efektywnym oraz ekologicznym rozwiązaniem w systemach grzewczych.

  Pompy ciepła powietrzne mogą być połączone z systemem rekuperacji co pozwala na odzyskiwanie ciepła z wentylowanego powietrza. Ciepło to może być wykorzystane do podgrzewania świeżego powietrza, co zwiększa efektywność energetyczną systemu.

  Pompy ciepła powietrze-powietrze

  Pompy ciepła powietrze-powietrze są przeznaczone głównie do ogrzewania pomieszczeń. Działa to na zasadzie pobierania ciepła z zewnętrznego powietrza i przekazywania go do wnętrza budynku. System ten jest skuteczny zarówno w chłodniejszych, jak i umiarkowanych klimatach. W przypadku pomp ciepła powietrze-powietrze, ciepło jest pozyskiwane z zewnątrz i przekazywane do pomieszczeń poprzez rozprowadzenie ciepłego powietrza.

  Pompy ciepła powietrze-woda

  Pompy ciepła powietrze-woda są uniwersalniejsze i mogą być używane zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i wody użytkowej. System ten wykorzystuje powietrze jako źródło ciepła, ale ciepło to jest przenoszone do obiegu wodnego, który następnie jest używany do podgrzewania wody w bojlerze centralnym lub do wspomagania systemu ogrzewania podłogowego. Pompy ciepła powietrze-woda są skuteczne także w niskich temperaturach, co sprawia, że są bardziej wszechstronne niż niektóre inne systemy pomp ciepła.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.