Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Nowoczesne systemy grzewcze – rodzaje

  30 grudnia, 2020

  Biorąc pod uwagę strefę klimatyczną w jakiej żyjemy, ogrzewanie to bardzo ważny element, pozwalający na zachowanie komfortu podczas sezonu jesienno-zimowego. Wydatki, jakie ponosimy w związku z ogrzewaniem pomieszczeń są zazwyczaj bardzo wysokie, niezależnie od wielkości naszego domu, czy mieszkania. Warto więc wykorzystać nowoczesne systemy stworzone tak, uzyskać optymalną temperaturę i dbać o środowisko wokół nas. Jakie opcje grzewcze są dostępne na polskim rynku?

  Nowoczesny system – czyli jaki?

  Nowoczesne systemy grzewcze za sprawa wielofunkcyjności i innowacyjnych rozwiązań ułatwiają nam codzienne życie i sprawiają, że utrzymanie odpowiedniej temperatury pomieszczeń jest coraz prostsze. Innowacyjna konstrukcja wyróżnia się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami i nie wymaga specjalnego pomieszczenia, co ułatwia rozplanowanie poszczególnych pokoi. System grzewczy powinien efektywnie spełniać swoją podstawową rolę, czyli dostarczać nam ciepła. Ogrzewanie powinno być równomierne we wszystkich pomieszczeniach, a wszystkie jego elementy powinny być solidne, wydajne i ciche. Dostępne obecnie konstrukcje grzewcze nie są także szkodliwe dla środowiska. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nie emitują nadmiernej ilości szkodliwych spalin, a sama energia jest pozyskiwana zazwyczaj z odnawialnych źródeł energii. Ważna jest także łatwość obsługi, czy możliwość zdalnego sterowania temperaturą.

  Systemy grzewcze – jakie są opcje?

  Jednym z najczęściej wykorzystywanych pomysłów są eko pompy ciepła, które pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania, przy jednoczesnym utrzymaniu maksymalnego komfortu użytkowania. Nowoczesne pompy mogą zarówno ogrzewać poszczególne pomieszczenia, jak i ogrzewać wodę płynącą z kranu. Ich działanie nie opiera się na paliwach kopalnianych, dzięki czemu zmniejszona jest emisja dwutlenku węgla. Na rynku znajdziemy także pompy ciepła, które spełniają podwójną funkcję – w zimie ogrzewają, a latem chłodzą, zapewniając przyjemną temperaturę. Inne dostępne rozwiązanie to m.in. energooszczędne kotły kondensacyjne, czyli unowocześniona wersja kotłów gazowych i olejowych. Konstrukcja tych nowoczesnych systemów grzewczych pozwala na maksymalne wykorzystanie powstającej energii, dzięki pobieraniu jej także z emitowanych spalin.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.