Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Moduły fotowoltaiczne

  17 lipca, 2021

  Po zainstalowaniu instalacji fotowoltaicznej, każdy może stać się samodzielnym producentem prądu. Przemiana darmowej energii słonecznej w prąd w przypadku zużywania go na potrzeby własne jest interesująca z finansowego punktu widzenia i w połączeniu z zasobnikami energii umożliwia wręcz niezależność od publicznej sieci prądowej.

  Jakość ma znaczenie! – Poznaj dostępne moduły w Goldsun
  :
  Moduły dostępne w ofercie Goldsun to najwyższej klasy, sprawdzony sprzęt od zaufanych dostawców. W odróżnieniu od konkurencji nie skupiamy się na niskiej cenie komponentów, a na ich jakości. Najtańszy i najniższej klasy sprzęt oferowany przez Goldsun jest produktem premium dla konkurencji. Korzystamy z takich marek jak: Viessmann, Encor, Selfa, Risen, Q-Cells. Wszystkie oferowane przez nas moduły posiadają długoletnią, europejską gwarancję.

  Technologia Shingled
  Najnowsza na świecie technologia modułów fotowoltaicznych. Obecnie posiadają ją jedynie moduły Viessmann. Dzięki tej technologii moduły osiągają do 15% wyższą sprawność oraz zwiększona została odporność na uszkodzenia.

  Technologia Half-Cut
  Wszystkie moduły w ofercie Goldsun posiadają technologię Half-Cut a więc technologię stosowaną w modułach klasy premium. Dzięki zastosowaniu tej technologii w razie zacienienia lub uszkodzenia wyłącza się jedynie 1/6 modułu a reszta działa z maksymalną sprawnością.

  Technologia PERC
  Nowoczesna technologia łączenia ogniw w strukturze paneli fotowoltaicznych. Dzięki zastosowaniu tej technologii moduły posiadają większą sprawność i wykorzystują maksimum światła które dociera do modułu. Dodatkowo zwiększona jest żywotność poszczególnych ogniw z których składa się panel. Wszystkie moduły Goldsun posiadają tą technologię. 

  Powłoka samoczyszcząca
  Wszystkie moduły oferowane przez Goldsun posiadają powłokę samoczyszczącą. Dzięki zastosowaniu tej powłoki modułów nie trzeba myć ani odśnieżać. Zwykły deszcz jest w stanie wyczyścić moduły, podczas gdy w przypadku braku tej powłoki – panele należałoby myć. Jest to wielkie ułatwienie dla Klienta. 

  Standardowy wymiar
  Wszystkie moduły oferowane przez Goldsun mają standardowy wymiar. Konkurencja często stosuje moduły wielkowymiarowe które są dedykowane do farm fotowoltaicznych a nie indywidualnych instalacji. Dodatkowo moduły oferowane przez konkurencję potrafią być nawet 40% większe przy zachowaniu tej samej mocy co nasze panele! Co za tym idzie jakość tych paneli jest o niemal 40% gorsza niż te oferowane przez Goldsun!

  Technologia full-black
  Moduły Encor posiadają technologię full-black która zapewnia w pełni czarny odcień modułu, bez żadnych białych miejsc. Dzięki temu moduły stają się niezwykle estetyczne dzięki czemu będą odpowiednie do nowoczesnego budownictwa czy grafitowych dachów gdzie niezwykle istotna jest estetyka wykonania. 

  Wysoki poziom wymagań jakościowych, stawianych modułom fotowoltaicznym, gwarantuje ich ekonomiczną i długotrwałą eksploatację. Szeroka paleta usług towarzyszących, od planowania i doboru, poprzez dostawy i serwisowanie przez kompetentne firmy partnerskie Goldsun’a uzupełnią naszą ofertę fotowoltaiczną.

  Falownik / Inwerter – czyli serce instalacji PV:
  Jak dobrze wiesz, fotowoltaika to energia czerpana ze słońca. Inwerter jest niezbędny dla instalacji fotowoltaicznej, gdyż odpowiada za przetwarzanie oraz przekształcanie energii powstającej w modułach PV. 
  Cechą wyróżniającą falowniki jest forma i jakość sygnału wyjściowego, tj. przebieg czasowy napięcia prądu przemiennego. Zwykle odpowiada on funkcji sinusoidalnej – podobnie jak krzywa napięcia generowana przez generator synchroniczny. Typowo mechaniczne induktory kontaktowe wytwarzają jedynie napięcie fali kwadratowej, co w najlepszym wypadku jest odpowiednie do obsługi prostych odbiorników, takich jak na przykład żarówki. Z drugiej strony nowoczesne falowniki elektroniczne zapewniają czyste, dokładne sinusoidalne napięcie wyjściowe, które nie różni się od napięcia generatora synchronicznego. Decydująca dla jakości falownika jest oczywiście wydajność, z jaką odbywa się konwersja mocy. Ważne pytanie brzmi: ile prądu z prądu stałego po drugiej stronie wychodzi jako prąd przemienny? Najlepsze falowniki osiągają sprawność ponad 98 procent, a zatem są bliskie granicy fizycznie wykonalnej. Sprawność ta, wyraża stosunek skutecznej elektrycznej mocy wyjściowej prądu zmiennego (AC) do elektrycznej mocy wejściowej prądu stałego (DC)

  Europejską gwarancję
  Wszystkie nasze inwertery posiadają europejską gwarancję, dzięki czemu nasi klienci mają pewność co do jakości i szybkości ewentualnego serwisu czy wymiany inwertera w razie poważnej usterki. W przypadku tanich inwerterów które oferuje konkurencja, wymiana/naprawa falownika może trwać nawet miesiąc!

  Sprawdzonych producentów
  Zamontowaliśmy już ponad 5000 szt. inwerterów, wiemy w jaki sposób działają, jak należy je prawidłowo zamontować oraz przetestowaliśmy je w praktyce. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt który montujemy jest najwyższej jakości.

  Aplikację 24h
  Wszystkie nasze inwertery posiadają  aplikację, oraz platformę serwisową na stronie internetowej. Dodatkowo Klient może połączyć się z inwerterem poprzez wi-fi lub przewodowo. Dzięki temu nasz serwis jest w stanie kontrolować i monitorować pracę każdej z naszych instalacji 24h/dobę 7 dni w tygodniu!

  Falowniki szyte na miarę
  Wszystkie nasze inwertery są dobierane przez nasz profesjonalny zespół techniczny dzięki czemu Klient ma pewność, że model który zostanie u niego zamontowany w 100% spełni oczekiwania zagwarantowane w umowie. 

  Możliwość rozbudowy 
  Wszystkie nasze inwertery posiadają  możliwość rozbudowy. Wystarczy, że zaznaczysz w umowie opcję rozbudowy o 1,3 lub więcej kWp a nasz dział techniczny dobierze odpowiedni model inwertera! Dzięki temu Klient będzie mógł w przyszłości rozbudować daną instalację, bez konieczności wymiany inwertera. 

  Dodatkowe opcje w inwerterach premium
  Nasze inwertery klasy premium posiadają dodatkowe możliwości takie jak:
  – podłączenie banku energii
  – wykrywanie zacienienia
  – wykrywanie przepięć
  – praca każdego modułu niezależnie (optymalizacja)

  Najważniejsze, że współczesne falowniki są urządzeniami bardzo zaawansowanymi. W prosty sposób pozwalają monitorować parametry układu. Pozyskane w ten sposób informacje są rejestrowane, a następnie przechowywane i prezentowane.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.