Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Magazyny energii

  Magazyny energii to zaawansowane technologicznie systemy przechowujące nadwyżki energii elektrycznej, które można później wykorzystać w okresach niższego zapotrzebowania. To rozwiązanie staje się kluczowym elementem transformacji energetycznej, wspierającą rozwój odnawialnych źródeł energii i umożliwiającą bardziej elastyczne zarządzanie dostawą energii. Połączenie magazynów energii z instalacjami bazującymi na odnawialnych źródłach, takimi jak panele fotowoltaiczne czy turbiny wiatrowe, umożliwia gromadzenie nadmiarowej energii w okresach intensywnej produkcji. Do czego jeszcze można ją wykorzystać? Z powodzeniem przeznaczysz energię do ładowania samochodów elektrycznych.

  Montaż magazynów energii

  Montaż magazynu energii stanowi obecnie inwestycję o rosnącej atrakcyjności ze względu na szereg korzyści, jakie przynosi. Pozwala on efektywnie gromadzić i przechowywać nadmiar energii elektrycznej, umożliwiając niezależność energetyczną i ograniczenie kosztów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, magazyny energii integrują się z odnawialnymi źródłami energii, pomagając w optymalnym wykorzystaniu zgromadzonej energii. To inwestycja, która nie tylko przyczynia się do zrównoważonego rozwoju, lecz także pozwala na elastyczne zarządzanie zużyciem energii, co w dłuższej perspektywie przekłada się na oszczędności finansowe.

  Jeśli planujesz założyć magazyn energii, zachęcamy do kontaktu. W GoldSun zapewniamy kompleksową obsługę, gwarantującą pełną satysfakcję i oszczędność.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.