Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Klimatyzacja domowa – Zamość

  Postaw na współpracę ze specjalistami i zleć nam montaż klimatyzacji domowej w Zamościu. Oferujemy wiele rodzajów klimatyzatorów dostosowanych do indywidualnych wymagań. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, montaż, a także obsługę posprzedażową. Prowadzimy serwis 24/7, w ramach którego natychmiastowo reagujemy na ewentualne usterki czy nieprawidłowości w domowych klimatyzatorach, a także pompach ciepła, panelach fotowoltaicznych czy magazynach energii. Zapraszamy do kontaktu z GoldSun!

  Rodzaje domowych klimatyzatorów

  Istnieje kilka rodzajów klimatyzacji do domu, z których można wybierać, w zależności od indywidualnych potrzeb, budżetu oraz specyfiki pomieszczeń. Przede wszystkim oferujemy naszym klientom:

  • Split System – to najpopularniejszy rodzaj klimatyzacji do domów jednorodzinnych; składa się z dwóch głównych jednostek – jednej zamontowanej wewnętrznie w pomieszczeniu i drugiej na zewnątrz budynku; połączone są rurami zawierającymi czynnik chłodniczy.
  • Multi-Split System – podobny do Split System, ale umożliwia podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej; pozwala na chłodzenie kilku pomieszczeń jednocześnie;
  • centralna klimatyzacja – system centralnej klimatyzacji chłodzi cały dom poprzez rozprowadzanie powietrza za pomocą systemu kanalizacyjnego; wymaga instalacji jednostki zewnętrznej oraz jednostek wewnętrznych w poszczególnych pomieszczeniach;
  • klimatyzatory przenośne – małe, przenośne jednostki, które można łatwo przenosić między pomieszczeniami; zazwyczaj wykorzystują gniazdo elektryczne i wylot do odprowadzania ciepłego powietrza na zewnątrz.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.