Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Klimatyzacja do domu – Radom

  Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług instalacji klimatyzacji do domu w Radomiu. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą od przeszło 10 lat w branży, oferując kompleksowe podejście do klimatyzacji, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Oferujemy nie tylko usługi projektowania i montażu, ale również pełną obsługę posprzedażową. Monitorujemy Twoją instalację przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, abyś mógł w pełni cieszyć się sprawnością i bezpieczeństwem nowych konstrukcji. Nasz wykwalifikowany serwis jest do Twojej pełnej dyspozycji, zarówno w zakresie klimatyzacji domowej w Radomiu, jak i powietrznych pomp ciepła, rekuperacji czy magazynów energii.

  Wybór domowego klimatyzatora w Radomiu

  Rozważając instalację klimatyzacji w domu, warto uwzględnić kilka kluczowych aspektów, aby dostosować system do swoich indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim, zanim podejmiesz decyzję, zidentyfikuj powierzchnię pomieszczeń, które planujesz klimatyzować, aby odpowiednio dobrać moc urządzenia. W zależności od potrzeb, dostępnych opcji i wielkości pomieszczeń, możesz wybrać spośród różnych rodzajów klimatyzacji. Split System składający się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, Multi-Split System umożliwiający podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, centralna klimatyzacja dedykowana dla większych domów, czy też przenośne rozwiązania, takie jak klimatyzatory okienne czy akumulacyjne. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego wariantu dostosowanego do Twoich potrzeb, a także możliwości technicznych budynku.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.