Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Klimatyzacja domowa – Lublin

  Przystępujemy do każdego projektu domowej klimatyzacji w Lublinie z pełnym zrozumieniem indywidualnych potrzeb klienta. Rozpoczynamy od dokładnej analizy powierzchni pomieszczeń, które mają być klimatyzowane, aby zapewnić efektywność i komfort. Oferujemy różne rodzaje klimatyzacji, takie jak Split System, Multi-Split System, centralna klimatyzacja oraz przenośne urządzenia – każdorazowo dostosowując się do specyfiki Twojego domu. Zależy nam na Twoich oszczędnościach, dlatego proponujemy systemy klimatyzacyjne o wysokim współczynniku SEER, co zapewnia efektywne zużycie energii elektrycznej.

  Jak mierzy się efektywność energetyczną klimatyzatora?

  Efektywność energetyczną klimatyzatora mierzy współczynnik SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio), zwróć uwagę, aby wybrać urządzenie o jak najwyższym SEER, co wpłynie na jego energooszczędność. Ponadto istotne jest, aby system klimatyzacyjny oferował skuteczną filtrację powietrza, co może być kluczowe dla osób z alergiami i chorobami płuc. Oczywiście nasz wykwalifikowany zespół pomoże i doradzi w zakresie wyboru odpowiednich opcji do Twojego domu lub firmy.

  Oferujemy tylko sprawdzone i nowoczesne klimatyzatory, które wyróżniają się dodatkowymi funkcjami, takimi jak zdalne sterowanie, programowalne ustawienia czasowe, czy też możliwość integracji z systemami Smart Home, obejmującymi także rekuperację czy sterowanie panelami fotowoltaicznymi. Przy wyborze systemu zwróć również uwagę na poziom hałasu, zwłaszcza jeśli planujesz instalację w miejscach, gdzie cicha praca urządzenia jest ważna, jak np. sypialnia.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.