Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

    Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

    Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

    lub zadzwoń / wyślij email

    Młodszy Doradca Klienta – dział wsparcia sprzedaży

    Radom

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

    Opis stanowiska:

    • Udział w akcjach promocyjnych na terenie województwa
    • Praca w biurze oraz w terenie
    • Możliwość traktowania pracy jako dodatkowego zajęcia
    • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi firmy
    • Współpraca z zespołem
    • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju
    • Realną możliwość awansu na Przedstawiciela Handlowego
    • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
    • Wsparcie doświadczonych pracowników
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Elastyczny czas pracy
    • Niezbędne materiały marketingowe
    • Konkursy z nagrodami
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wsparcie back office

    Wymagania:

    • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie
    • Nastawienie na realizację celu
    • Systematyczność

    WYPEŁNIJ FORMULARZ

    Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

    Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
    – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
    – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
    – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
    – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

    Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.