Goldsun czysta energia
Loading...
ul. Namysłowskiego 8, 22-400 Zamość
Zamów wycenę

  Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

  Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

  lub zadzwoń / wyślij email

  Dlaczego warto zamontować panele słoneczne?

  1 stycznia, 2021

  Panele fotowoltaiczne dają możliwość uzyskiwania prądu bez konieczności bycia podłączonym do sieci. Ich działanie polega na przetwarzaniu energii pozyskanej z promieni słonecznych na elektryczną. Instalacje tego rodzaju zdobywają popularność na fali wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa pasywnego. Wskazuje się także na jej nieinwazyjne dla środowiska działanie.

  Komfort użytkowania oraz bezobsługowość

  Instalacje fotowoltaiczne doskonale sprawdzają się w miejscach, które trudno podłączyć do sieci ze względu na odległość najbliższego przyłącza. Ze względu na swój sposób działania są niemal bezobsługowe. Panele słoneczne poddawane serwisom i przeglądom mogą działać bezawaryjnie nawet przez kilka dekad, określa się, że minimum 30 lat. Charakteryzują się także tym, że nie generują zanieczyszczeń ani hałasu.

  Rozwiązanie dające niezależność

  Panele fotowoltaiczne to również doskonałe rozwiązanie dla rolnictwa, ponieważ pozwala na unikanie efektów związanych z awariami zasilania lub przerwach w dostawie energii. Instalacja jest w stanie magazynować energię, co oznacza, że naddatki można wykorzystać w porach, kiedy nasłonecznienie jest mniejsze, lub przekazać do sieci pozyskując dodatkowe środki. Niesie to ze sobą możliwość uniezależnienia się od zmiennych cen energii elektrycznej oraz zewnętrznych dostawców i nie wymaga wykorzystania agregatów zasilanych paliwem.

  Energia przyjazna dla środowiska i późniejszych pokoleń

  Panele słoneczne to rozwiązanie, które można stosować równolegle z tradycyjną instalacją elektryczną, jak i samodzielnie. Pozwala wówczas na zmniejszenie zapotrzebowania na energię podczas cieplejszych okresów. Energię pozyskaną za ich pośrednictwem nazywa się darmową oraz zieloną, ponieważ nie wiąże się ona z opłatami za prąd, ale jest także przyjazna dla środowiska. Montaż paneli podnosi także atrakcyjność obiektu na rynku nieruchomości.

  Administratorem Twoich danych jest Goldsun Radosław Szewczuk z siedzibą w Zamościu 22-400, ul. Namysłowskiego 8, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 9222757004; REGON: 061690371 sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: info@goldsun.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście pod adresem 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  – prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze 22-400 Zamość ul.Namysłowskiego 8 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@goldsun.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Goldsun Radosław Szewczuk w ramach zawieranych z Tobą umów.