LEASING DLA FIRM I ROLNIKÓW

ff1 Leasing instalacji fotowoltaicznych to doskonała propozycja dla firm, chcących sfinansować instalację wytwarzającą energię elektryczną na własne potrzeby.

Leasing posiada przewagę nad kredytem bankowym jeśli chodzi o tarczę podatkową. W przypadku korzystania z leasingu operacyjnego korzystający obniża podstawę opodatkowania poprzez zaliczenie:

  • czynsz inicjalny
  • rata leasingowa
  • opłaty manipulacyjne
  • prowizje
  • koszty użytkowania przedmiotu leasingu np.: konserwacja, energia, paliwo, ubezpieczenie itp.

ff2 Leasing instalacji fotowoltaicznej w naszej firmie jest w tej chwili najkorzystniejszą formą finansowania instalacji jaki jest dostępny na rynku.

Koszty wstępne, raty leasingowe i koszt wykupu instalacji jest kwestią indywidualnie negocjowaną z każdym klientem, dopasowaną do kosztu instalacji, miesięcznego kosztu energii elektrycznej i indywidualnych potrzeb klienta. To wyróżnia naszą ofertę nie tylko na rynku leasingu instalacji fotowoltaicznych ale na szeroko pojętym rynku usług leasingowych.

ff3Goldsun zajmuje się w państwa imieniu negocjacją warunków leasingu, dopasowaniem instalacji fotowoltaicznej do potrzeb klienta, montażem instalacji oraz zgłoszeniem faktu posiadania instalacji do lokalnego dystrybutora energii.