Pompa ciepła – inwestycja która się opłaca.

Pompa ciepła to urządzenie, którego zadaniem jest zapewnienie ciepła niezbędnego do ogrzania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Wykorzystanie pomp ciepła znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa ogrzewanego domu. Dodatkowo jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie grzewcze, gdyż w przeciwieństwie do pieców i kotłów, urządzenia wydzielają sadzy ani szkodzących zdrowiu trujących spalin. Pompy ciepła są coraz częściej wybieranym systemem zarówno przez Klientów indywidualnych jak i firmy.

Jakie są zalety posiadania pompy ciepła?

  • Niskie koszty eksploatacji
  • Wielofunkcyjność – pompa ciepła ogrzewa pomieszczenia zimą oraz chłodzi je latem
  • Ekologiczność - systemy nie emitują szkodliwych na środowiska spalin
  • Niezależność – wykorzystanie pompy ciepła pozwala całkowicie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii
  • Oszczędność – zakup pompy ciepła całkowicie zwraca się już po kilku latach

Oferujemy sprzedaż oraz montaż pomp ciepła. Oferta przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta oraz wymagania techniczne danego obiektu. Kompleksowe usługi firmy GoldSun obejmują również usługi serwisowe.

Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach odnawialnych źródeł energii. Oprócz pomp ciepła oferujemy także wysokiej klasy kolektory słoneczne oraz fotowoltaikę dla domów jednorodzinnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty GoldSun i zachęcamy do kontaktu z naszymi oddziałami w Lublinie i Zamościu.

Pompy ciepła do podgrzewania c.w.uPompy do ogrzewania domu