Goldsun czysta energia
Loading...
Zamów wycenę

    Interesuje Cię montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, ładowarki do samochodów?

    Wypełnij krótki formularz, a my postaramy się dobrać instalację dla Ciebie

    lub zadzwoń / wyślij email

    Przedstawiciel Regionalny ds. instalacji fotowoltaicznych

    Radom

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedaży
    • Doradztwo w zakresie OZE
    • Prezentacja oferty Goldsun klientom indywidualnym oraz MŚP
    • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych
    • Raportowanie wyników do przełożonych

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju
    • Możliwości rozwoju
    • Szkolenia produktowe
    • Wsparcie doświadczonych handlowców
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Sprzedaż przełomowego produktu zmieniającego polski rynek energetyczny
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Stabilne zatrudnienie

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży
    • Prawo jazdy kat.B
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Determinacja w działaniu oraz nastawienie na realizację celu
    • Wysoka kultura osobista
    • Doświadczenie w sprzedaży: energii, gazu, telefonii, ubezpieczeń, telewizji lub produktów dla klientów premium (będzie dodatkowym atutem)

    WYPEŁNIJ FORMULARZ