Fotowoltaika PuławyPompy ciepła Opole lubelskieRekuperacja Parczew Kolektory Włodawa Panele słoneczne Chełm
Odnawialne źródła energii Krasnystaw Dofinansowania HrubieszówDofinansowanie Tomaszów lubelski Oze BiłgorajInstalacja fotowoltaiczna Lublin
Panele na prąd Zamość pompy cieplafotowoltaikakolektory sloneczne

GoldSun – czysta energia

Oferujemy kompleksowe i ekologiczne rozwiązania z dziedziny energii odnawialnej dla przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Do odnawialnych źródeł energii zalicza się energię słoneczną, wiatr, wodę, czy geotermię. Nowoczesne systemy OZE znacznie obniżają koszty wykorzystywania energii w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych oraz handlowych. Korzystanie z OZE nie wiąże się z długotrwałym deficytem, gdyż zasób energii odnawia się w stosunkowo krótkim czasie.

Nowoczesne systemy grzewcze

Wykorzystanie kolektorów słonecznych zmniejsza zapotrzebowanie energii do ogrzewania wody. Innowacyjne panele solarne wykorzystują energię promieniowania słonecznego, dzięki czemu można znacznie ograniczyć koszty eksploatacji tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak np. kotłów.

Podobnie montaż pompy ciepła wpływa na ograniczenie kosztów energii koniecznej do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody. Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które uzyskują energię z gruntu, wody oraz powietrza. Główną zaletą tego typu urządzeń grzewczych są niskie koszty eksploatacji. W przypadku pomp ciepła pobór energii elektrycznej potrzebny do zasilania urządzenia jest niewielki.

Oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych. Moduły fotowoltaiczne wykorzystują energię promieniowania słonecznego, co przekłada się na całkowicie darmową energię elektryczną. Fotowoltaika to także doskonałe rozwiązanie na obniżenie rachunków za prąd.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy GoldSun.

Dlaczego Instalacje fotowoltaiczne GOLDSUN?

niezależność energetyczna
dodatkowe dotacje unijne
Szybki i gwarantowany zwrot inwestycji
Bezpieczeństwo przed wzrostem cen za energię
podniesienie wartości twojego domu
Możliwa sprzedaż wyprodukowanej energii
Zachowanie zasobów naturalnych
Nowoczesne rozwiązania standardem przyszłości